Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV FORREST FR-2 LIVEO

Gustowna szafka RTV FORREST FR-2 marki LIVEO; szer. 144,4 cm; wys. 55,2 cm; gł. 47,5 cm.

769,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Klasyczna elegancja i wyjątkowa funkcjonalność czynią szafkę RTV FORREST FR-2 LIVEO pozycją obowiązkową w każdym salonie lub pokoju dziennym. Ciekawe połączenie stonowanych odcieni ciemnego orzecha i dębu milano dopełnione kontrastowymi uchwytami i ozdobną listwą zwraca uwagę i podkreśla elegancki charakter całości. Trzy praktyczne szuflady i pojemna wnęka podzielona na pół pomieszczą sprzęt elektroniczny lub inne akcesoria i ułatwią zagospodarowanie powierzchni. Szafka została wykonana z solidnej płyty meblowej, która zabezpiecza konstrukcję przed zarysowaniami i zapewnia trwałość na lata. Ten nieskomplikowany, ale gustowny mebel ociepli każde wnętrze i doda mu dużo elegancji.

Szafka RTV FORREST FR-2 Bog-fran

Szafka RTV FORREST FR-2 Bog-fran

Szafka RTV FORREST FR-2 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
144,4 cm
Wysokość
55,2 cm
Głębokość
47,5 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Ilość szuflad
3
Kolor
Orzech ciemny/dąb milano

Polecane produkty