Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA PICOLO 03 SZYNAKA MEBLE

Nowoczesna Szafa Picolo 03 marki Szynaka Meble; szer. 106 cm; wys. 197 cm; gł. 60 cm.

1 315,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna szafa Picolo 03 to mebel bardzo praktyczny i solidny, który sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Bez problemu odnajdzie się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki, ponadto perfekcyjnie wpisze się niemal w każdą aranżację. Szafa prezentuje się bardzo atrakcyjnie – jest biała, co przełamuje szary poziomy pas na wysokości ozdobnych uchwytów. Charakter całości podkreślają pionowe zdobienia frontów. Szafa ubraniowa Picolo 03 posiada 2 drzwiczki oraz 4 pojemne półki, a także 2 drążki na wieszaki – jeden wysoko i drugi nisko, co pozwala na trzymanie ubrań na dwóch niezależnych poziomach.

Szafa Picolo 03 Szynaka Meble

Szafa Picolo 03 Szynaka Meble

Szafa Picolo 03 Szynaka Meble

Szafa Picolo 03 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
106 cm
Wysokość
197 cm
Głębokość
60 cm
Fronty
Płyta meblowa MDF malowana na kolor uni
Korpus
Płyta meblowa MDF malowana na kolor uni
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
4
Kolor
Biały / szary

Polecane produkty