Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA LIVORNO 72 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BAZALT

Przesuwna 2-drzwiowa szafa Livorno 72 marki Szynaka Meble; szer. 270 cm; wys. 225 cm; gł. 60 cm.

3 254,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna szafa Livorno 72 Dąb wotan-bazalt to szeroka szafa, która może bez problemu zastąpić garderobę. Sprawdzi się zarówno w większej sypialni, jak i w przedpokoju, a jej duża pojemność sprawi, że bez problemu pomieścimy w niej wiele rzeczy. Jest to szafa dwudrzwiowa w systemie przesuwnym, co nie tylko jest wygodne w użytkowaniu, ale zaoszczędza sporo miejsca w bezpośrednim otoczeniu mebla. Wewnątrz znajdują się trzy duże półki oraz trzy drążki do powieszenia ubrań na wieszakach. Również dół szafy można wykorzystać – np. do ustawiania rzeczy w pudełkach. Szafa łączy kolor bazaltowy z odcieniem dębu wotan, co urozmaicone zostało wbudowanymi w drzwiczki czterema elementami pnia drzewa.

Szafa Livorno 72 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Szafa Livorno 72 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
270 cm
Wysokość
225 cm
Głębokość
60 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
3

Polecane produkty