Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA LIVORNO 72 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Nowoczesna 2-drzwiowa szafa Livorno 72 marki Szynaka Meble; szer. 270 cm; wys. 225 cm; gł. 60 cm.

3 254,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka szafa Livorno 72 Dąb wotan-biały mat to mebel, który robi wrażenie i zachwyca nie tylko swoim atrakcyjnym designem i klasą, ale także bardzo dużą funkcjonalnością i pojemnością. Kolory tej szafy to biały matowy oraz dąb wotan, ponadto na uwagę zasługują oryginalne wstawki pnia drzewa, które dodają konstrukcji charakteru. Szafa jest przesuwna, dwudrzwiowa. Wewnątrz podzielona jest w pionie na trzy części – każdy pion posiada jedną półkę na górze oraz jeden drążek do zawieszenia ubrań na wieszakach, ponadto również na dole szafy można układać rzeczy. Jest to ponadto mebel wykonany bardzo solidnie i precyzyjnie, dzięki czemu posłuży lata, z powodzeniem zastępując domową garderobę.

Szafa Livorno 72 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
270 cm
Wysokość
225 cm
Głębokość
60 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
3

Polecane produkty