Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA LIVORNO 73 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BAZALT

Oryginalna szafa Livorno 73 marki Szynaka Meble; szer. 270 cm; wys. 225 cm; gł. 60 cm.

2 673,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa szafa Livorno 73 Dąb wotan-bazalt bardzo dobrze pasować będzie do nowoczesnego przedpokoju lub większej sypialni, a dzięki swojej dużej pojemności może z powodzeniem służyć jako domowa garderoba. Szafa posiada eleganckie drzwi przesuwne, których środkowa część posiada lustro oraz gustowne wstawki z pnia drzewa. Szafa łączy w sobie kolor bazaltowy i kolor dębu wotan, co daje bardzo ciekawy efekt wizualny w połączeniu z lustrem. Wnętrze szafy podzielone jest w pionie na dwie szerokie części. Każda z nich posiada jedną półkę na górze oraz drążek poniżej, który będzie idealny do zawieszenia ubrań na wieszakach. Również dolną część szafy można wykorzystać do układania rzeczy.

Szafa Livorno 73 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
270 cm
Wysokość
225 cm
Głębokość
60 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
3

Polecane produkty