Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA DOVER 22 SZYNAKA MEBLE

Elegancka 2-drzwiowa szafa Dover 22 marki Szynaka Meble; szer. 90 cm; wys. 194 cm; gł. 61 cm.

1 045,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Klasyczna szafa Dover 22 spełni oczekiwania osób ceniących proste i eleganckie bryły oraz nienachalny design. Mimo prostej konstrukcji szafa nie wygląda masywnie, co jest zasługą jej lekko zaokrąglonych frontów. Szafa posiada bardzo atrakcyjny kolor wiśni primavera, który delikatnie kontrastuje z jasnym odcieniem uchwytów. Jest to szafa również bardzo solidnie wykonana i wytrzymała, ponadto jej zaletą jest także duża pojemność. Za podwójnymi drzwiami znajduje się drążek na wieszaki, a nad nim zlokalizowana jest pojemna półka na dodatkowe rzeczy. Wykorzystać można ponadto dolną część szafy – będzie idealna do przechowywania większych rzeczy czy mniejszych akcesoriów ułożonych w pudełkach.

Szafa Dover 22 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
90 cm
Wysokość
194 cm
Głębokość
61 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
1

Polecane produkty