Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA KAMA 70 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna 2-drzwiowa szafa Kama 70 marki Szynaka Meble; szer. 97 cm; wys. 199 cm; gł. 60 cm.

1 105,85 zł
1 301,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 301,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Gustowna szafa Kama 70 bardzo dobrze pasować będzie do nowoczesnej sypialni, ponadto sprawdzi się także w salonie oraz w przedpokoju. Jest to szafa dwudrzwiowa o dużej pojemności, w której można zmieścić bardzo dużo rzeczy. Wewnątrz znajduje się drążek na wieszaki, ponadto dostępna jest tu wąska półka na górze. Również przestrzeń na dole można wykorzystać do układania większych przedmiotów. Szafa ma kolor dębu camargue, natomiast wewnątrz dominuje kolor czarny mat, co intrygująco kontrastuje ze sobą. Uwagę przyciągają również ozdobne przecięcia frontów tej szafy, a także metalowy uchwyt drzwi. Jest to mebel dedykowany wymagającym użytkownikom, którzy cenią solidność i staranność wykonania.

Szafa Kama 70 Szynaka Meble

Szafa Kama 70 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
97 cm
Wysokość
199 cm
Głębokość
60 cm
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
1

Polecane produkty