Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA PORTI 70 SZYNAKA MEBLE DĄB CZEKOLADOWY

Klasyczna szafa Porti 70 marki Szynaka Meble w kolorze dębu czekoladowego; szer. 95 cm; wys. 198 cm; gł. 60 cm.

3 999,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Funkcjonalna szafa Porti 70 Dąb czekoladowy to mebel o dużej pojemności, który bez problemu pomieści garderobę domowników. W środku znajduje się jedna półka oraz drążek na wieszaki, ponadto wykorzystać można również dolną część szafy do układania większych dodatków i akcesoriów. Jest to jednak nie tylko mebel bardzo praktyczny, ale również elegancki i niebanalny. Konstrukcja w kolorze dębu czekoladowego opiera się na czarnym cokole. Uwagę przyciągają ponadto ozdobne wstawki wykonane z czarnego szkła hartowanego, a także eleganckie ryflowanie. Prezencję mebla dopełnia uchwyt metalowy w kolorze szampańskim, a także subtelne przecięcia frontów, dzielące lekko drzwiczki na poziome segmenty.

Szafa Porti 70 Szynaka Meble dąb czekoladowy


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
95 cm
Wysokość
198 cm
Głębokość
60 cm
Fronty
Lite drewno, szkło hartowane - czarny połysk
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir), wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
1
Kolor
Dąb czekoladowy

Polecane produkty