.

.

SZAFA VELVET 77 SZYNAKA MEBLE DĄB RUSTICAL

Praktyczna szafa czterodrzwiowa Velvet 77 marki Szynaka Meble w kolorze dąb rustical; szer. 205 cm; wys. 225 cm; gł. 60 cm.

6 860,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Imponujących wymiarów szafa Velvet 77 w kolorze dębu rustical to mebel bardzo duży i pojemny, który dedykowany jest użytkownikom szczególnie wymagającym. Jest to szafa aż 4-drzwiowa, w tym 2 środkowe drzwi są z lustrami. Mebel prezentuje się elegancko i stylowo, a przy tym bez problemu pomieści bardzo dużo rzeczy domowników. Będzie idealny do dużego przedpokoju, ponadto można postawić go również w sypialni czy salonie, jeśli ich powierzchnia na to pozwala. Wewnątrz szafa ma aż 3 drążki na odzież na wieszakach, a oprócz tego również półki długie i krótkie o dużej pojemności (łącznie aż 7 półek). Szafa ma kolor dębu rustical i uchwyty w kolorze szampańskim oraz drewnianą wstawkę dekoracyjną.

Szafa Velvet 77 Szynaka Meble dąb rustical


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
205 cm
Wysokość
225 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Szkło
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Materiał
Drewno lite dębowe
Liczba drzwiczek
4
Liczba półek
7
Kolor
Dąb rustical

Polecane produkty