.

.

SZAFA IRMA IM-9 LIVEO

Funkcjonalna szafa IRMA IM-9 marki LIVEO dostępna w trzech wersjach kolorystycznych; szer. 100 cm; wys. 195,5 cm; gł. 54,5 cm.

1 769,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Połączenie nowoczesnego designu z praktyczną konstrukcją i modną, minimalistyczną kolorystyką to cechy, którymi wyróżnia się pojemna dwudrzwiowa szafa IRMA IM-9 producenta mebli Liveo. Mebel został wyposażony w dwa drążki na wieszaki i aż cztery przestronne półki, które bez problemu pomieszczą garderobę lub inne przedmioty i pomogą w utrzymaniu porządku. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości solidnej płyty meblowej szafa jest wyjątkowo wytrzymała i trwała, a eleganckie wykończenie w bieli o wysokim połysku zwraca uwagę i podkreśla nowoczesny charakter mebla. Wartym uwagi praktycznym dodatkiem jest uwzględnione w standardzie oświetlenie LED, które zostało umieszczone nad drzwiami szafy.

Szafa IRMA IM-9 Bog-fran

Szafa IRMA IM-9 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
195,5 cm
Głębokość
54,5 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Materiał
Płyta MDF
Liczba drzwiczek
2

Polecane produkty