Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA MOET 70 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna szafa Moet 70 marki Szynaka Meble z lustrem na froncie; szer. 84 cm; wys. 200 cm; gł. 60 cm.

1 568,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa szafa z lustrem Moet 70 polskiej marki Szynaka Meble to elegancki i praktyczny mebel przeznaczony do nowoczesnych oraz tradycyjnych sypialni. Konstrukcja składa się z dwojga otwieranych drzwi z lustrem oraz kilku półek i wnęk. Duża ilość pakownej przestrzeni z łatwością przechowa nawet sporą ilość ubrań. Praktyczny wieszak pozwala na umieszczenie na wieszakach dodatkowej odzieży wierzchniej. Dzięki wyposażeniu w praktyczne lustra ten elegancki mebel optycznie powiększy oraz rozjaśni wnętrze. Solidne wykonanie z wysokiej jakości płyty meblowej gwarantuje zadowolenie z zakupu na lata.

Szafa Moet 70 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
84 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
60 cm
Fronty
Płyta meblowa MDF
Korpus
Płyta meblowa foliowana
Kolor
Biały mat
Kolor
Orzech amerykański jackson
Kolor
Grafitowy mat

Polecane produkty