Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA MOBIUS 2D HALMAR HIKORA NATURALNA-BIEL ALPEJSKA

Pojemna szafa Mobius 2D marki Halmar z frontami w kolorze alpejskiej bieli; szer. 78 cm; wys. 179 cm; gł. 60 cm.

1 079,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Elegancka szafa Mobius 2D Halmar w stylowym wybarwieniu hikora naturalna-biel alpejska to wykonany z wysokiej jakości materiałów mebel, który idealnie wkomponuje się gabinet, czy też biuro, poza tym będzie doskonałym rozwiązaniem w pokojach dziecięcych oraz w pokoju młodzieżowym. Praktyczna szafa Mobius 2D Halmar w kolorze hikora naturalna-biel alpejska wykonana została z dobrej jakości płyty meblowej okleinowanej o gramaturze 18 mm. Korpus mebla jest koloru hikora naturalna, fronty szafki są w odcieniu bieli alpejskiej, natomiast nogi wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo o gramaturze 2 mm w kolorze czarnym, wyróżniając się znaczną odpornością na korozję. Szafa Mobius 2D Halmar hikora naturalna-biel alpejska wyposażona została w niezwykle praktyczny system otwierania push-click, który ułatwia korzystanie z mebla. Mebel ze względu na solidne wykonanie, pełnione funkcje oraz estetyczny i przyciągający wzrok wygląd docenią zarówno domownicy, jak i odwiedzający ich goście. Wymiary szafy to 78 x 60 x 179 cm.

Szafa Mobius 2D Halmar biel alpejska


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
78 cm
Wysokość
179 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Materiał
Stal malowana proszkowo
Kolor
Hikora naturalna
Kolor
Biel Alpejska
Informacje dodatkowe
System otwierania push–click
Informacje dodatkowe
Regulowane stopki

Polecane produkty