Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA MOBIUS 2D HALMAR HIKORA NATURALNA-SZARY PRZYKURZONY

Stylowa szafa Mobius 2D marki Halmar z frontami w kolorze szary przykurzony; szer. 78 cm; wys. 179 cm; gł. 60 cm.

1 079,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Praktyczna szafa Mobius 2D Halmar w stylowym kolorze hikora naturalna-szary to wysokiej jakości mebel, który doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Ten niezwykle funkcjonalny mebel będzie też doskonałym rozwiązaniem do biur i gabinetów. Szafa Mobius 2D Halmar wykonana została z płyty meblowej okleinowanej o gramaturze 18 mm w kolorze hikora naturalna, z kolei fronty mebla mają kolor szary przykurzony. Stelaż szafy wykonany został z kolei ze stali malowanej proszkowo o gramaturze 2 mm, która jest koloru czarnego. Metalowe nóżki idealnie współgrają z pozostałą częścią szafki, przez co mebel prezentuje się atrakcyjnie. Szafa Mobius 2D Halmar w wybarwieniu hikora naturalna-szary wyposażona jest w system otwierania push-click, który jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które nie wymaga klamek, pozostawiając czysty kolor frontów, poza tym na uwagę zasługują obrzeża ABS. Produkt doceni każdy użytkownik. Wymiary mebla to 78 x 60 x 179 cm.

Szafa Mobius 2D Halmar szary przykurzony


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
78 cm
Wysokość
179 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Płyta meblowa
Materiał
Stal malowana proszkowo
Kolor
Szary przykurzony
Kolor
Hikora naturalna
Informacje dodatkowe
System otwierania push–click
Informacje dodatkowe
Regulowane stopki

Polecane produkty