.

.

SZEZLONG GATIO 80 WERSAL

Stylowy szezlong Gatio 80 marki Wersal z elektryczną regulacją pozycji leżenia; szer. 80 cm; wys. 87 cm; gł. 166 cm/190 cm.

3 839,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Szezlong Gatio 80 marki Wersal to mebel, od którego nie sposób oderwać wzroku. Idealnie wkomponuje się we wnętrze salonu zaaranżowanego w stylu glamour, w którym dużą rolę odgrywają pikowane meble, a taki właśnie jest szezlong Gatio. Mebel jest tapicerowany tkaniną. Wybór kolorów oraz materiałów jest ogromny, dlatego też każdy może dobrać tkaninę, która najbardziej odpowiada naszym indywidualnym preferencjom. Mebel został wsparty na wysokich nóżkach, które podkreślają tym samym harmonijny kształt szezlonga. Największym atutem szezlonga Gatio 80 jest możliwość elektrycznej regulacji oparcia. Dzięki temu, w kilka sekund możemy przenieść się z pozycji siedzącej do pozycji leżącej. Ta funkcja sprawia, że wypoczynek po dniu pracy będzie niesamowicie przyjemny. Szezlong Gatio 80 to propozycja, która sprawdzi się idealnie w salonie, sypialni lub gabinecie.

Szezlong Gatio 80 Wersal

Szezlong Gatio 80 Wersal

Szezlong Gatio 80 Wersal

Szezlong Gatio 80 Wersal

Szezlong Gatio 80 Wersal

Szezlong Gatio 80 Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
80 cm
Wysokość
87 cm
Wysokość siedziska
38 cm
Głębokość
166/190 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Materiał podstawy
Metal