Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZEZLONG GATIO 360 WERSAL

Szezlong Gatio 360 marki Wersal z elektryczną regulacją pozycji leżenia; szer. 80 cm; wys. 87 cm; gł. 166 cm/190 cm.

3 509,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Szezlong Gatio 360 marki Wersal to propozycja, która doskonale wkomponuje się we wnętrze salonu, sypialni lub gabinetu. Będzie świetnym dopełnieniem pomieszczeń, w których króluje luksusowy styl glamour. Szezlong jest w całości tapicerowany. Wybór kolorów oraz materiałów jest ogromny, co pozwala na swobodny wybór tkaniny dostosowanej do naszych oczekiwań. Każda z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Konstrukcja została wsparta na stelażu, który umożliwia obracanie się mebla. Siedzisko zostało wykonane z pianki wysokoelastycznej oraz systemu sprężyn falistych, dzięki czemu mebel zapewnia komfort podczas użytkowania. Największym atutem mebla jest jednak elektryczna regulacja pozycji leżenia oraz możliwość obracania szezlonga w dowolną stronę. Takie rozwiązania zapewniają niesamowitą wygodę i poprawiają jakość wypoczynku po długim dniu pracy. Szezlong Gatio 360 to propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny design.

Szezlong Gatio 360 Wersal

Szezlong Gatio 360 Wersal

Szezlong Gatio 360 Wersal

Szezlong Gatio 360 Wersal

Szezlong Gatio 360 Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
80 cm
Wysokość
87 cm
Wysokość siedziska
38 cm
Głębokość
166 cm/190 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek

Polecane produkty