Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA PORTI 15 SZYNAKA MEBLE DĄB CZEKOLADOWY

Pojemna przeszklona Witryna Porti 15 marki Szynaka Meble; szer. 95 cm; wys. 145 cm; gł. 42 cm.

2 697,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka witryna Porti 15 w kolorze dębu czekoladowego będzie idealnym dodatkiem do gustownie urządzonego salonu czy rodzinnej jadalni. Witryna jest niska i ma prostą bryłę. Posiada fronty z litego drewna z ozdobnie ryflowanymi elementami – szyku całości dodają gustowne przeszklenia. Wewnątrz, na 8 półkach (po 4 z każdej strony), znajduje się wiele miejsca do przechowywania rzeczy, w tym zarówno tych, które domownicy chcą wyeksponować, jak elegancka zastawa czy pamiątki, jak i tych, które mogą pozostać niewidoczne. Półki znajdujące się za przeszkloną częścią drzwiczek również są szklane.

Witryna Porti 15 Szynaka Meble Dąb Czekoladowy

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
95 cm
Wysokość
145 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno, szkło hartowane - czarny połysk
Korpus
zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir), wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
8
Kolor
Dąb czekoladowy

Polecane produkty