Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA LATINA 10 SZYNAKA MEBLE

Przeszklona Witryna Latina 10 marki Szynaka Meble; szer. 70 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

3 111,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Jednodrzwiowa lewa witryna Latina 10 to mebel współczesny z elementami klasycznymi, który dobrze wpisze się w nowoczesne aranżacje każdego salonu czy jadalni. Mebel jest częściowo przeszklony i utrzymany w kolorystyce dębu miodowego. Fronty witryny wykonane są z litego drewna i wzbogacone są ozdobnymi przecięciami i metalową ramką wokół przeszklenia. Wewnątrz witryny znaleźć można 6 praktycznych półek, z czego 2 przeszklone. 3 poziomy do przechowywania są schowane za drewnianym frontem, 3 natomiast są widoczne dzięki częściowemu przeszkleniu. Konstrukcji lekkości i charakteru dodają zwężane ku dołowi nóżki w kolorze srebrnym chromowanym. To mebel nie tylko funkcjonalny, ale i elegancki.

Witryna Latina 10 Szynaka Meble

Witryna Latina 10 Szynaka Meble

Witryna Latina 10 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
70 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew .: płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
6
Kolor
Dąb miodowy

Polecane produkty