Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA LATINA 12 SZYNAKA MEBLE

Dwudrzwiowa Witryna Latina 12 marki Szynaka Meble; szer. 90 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

3 375,35 zł
3 971,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 971,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa wysoka witryna Latina 12 to mebel w kolorze dębu miodowego, który będzie praktycznym i eleganckim dodatkiem do salonu i nowoczesnej jadalni. Fronty tego mebla wykonane są z litego drewna dębowego i posiadają ozdobne przecięcia i częściowe przeszklenia, które zaznaczone są metalowymi ramami. Witryna jest nie tylko bardzo ciekawa wizualnie, ale również bardzo pojemna. Wewnątrz znaleźć można 6 długich półek – 2 poziomy dolne i jeden górny są schowane za drewnianymi frontami, a pozostałe 3 poziomy, w tym 2 półki szklane, będą doskonałe do ekspozycji pięknej zastawy czy pamiątek, gdyż znajdują się za gustownym przeszkleniem. Konstrukcja opiera się na zwężanych ku dołowi nóżkach.

Witryna Latina 12 Szynaka Meble

Witryna Latina 12 Szynaka Meble

Witryna Latina 12 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
90 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Lite drewno szczotkowane
Materiał
Szkło
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
6
Kolor
Dąb miodowy

Polecane produkty