Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA LATINA 15 SZYNAKA MEBLE

Pojemna Witryna Latina 15 marki Szynaka Meble; szer. 96 cm; wys. 134 cm; gł. 42 cm.

3 076,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa niska witryna Latina 15 sprawdzi się w nowoczesnym salonie i jadalni. Mebel utrzymany jest w kolorystyce dębu miodowego i posiada gustowne przeszklenia na frontach, idealne do ekspozycji wyposażenia. Częściowe przeszklenia zabezpieczone są atrakcyjną metalową ramą, ponadto fronty mebla z litego drewna dębowego posiadają gustowne przecięcia. Mebel jest pojemny i podzielony na część do ekspozycji oraz część schowaną. Posiada 5 półek – jeden duży poziom na dole i jeden wąski poziom na górze schowane są za drewnianym frontem, natomiast 3 dodatkowe poziomy, w tym dwie półki szklane, widoczne są za ozdobnym przeszkleniem. Masywnej konstrukcji lekkości dodają zwężane ku dołowi stopki.

Witryna Latina 15 Szynaka Meble

Witryna Latina 15 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
96 cm
Wysokość
134 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew .: płyta meblowa foliowana w dekorze
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
5
Kolor
Dąb miodowy

Polecane produkty