Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA LATINA 48 SZYNAKA MEBLE

Pojemna Witryna Latina 48 marki Szynaka Meble; szer. 126cm; wys. 134 cm; gł. 42 cm.

4 139,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

3-drzwiowa witryna Latina 48 z 1 klapą to ciekawa opcja do nowoczesnego salonu, ale nie tylko, gdyż sprawdzi się również w jadalni i innych wnętrzach. Mebel w ciepłej kolorystyce dębu miodowego prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. Korpus witryny wykonany jest z wysokiej jakości płyty meblowej, natomiast jej fronty to lite drewno dębowe. Jest to witryna 3-drzwiowa, za każdymi z jej drzwiczek znajdują się po 3 pojemne poziomy do przechowywania rzeczy, których domownicy nie chcą trzymać na widoku. Oprócz tego witryna posiada część barkową, czyli otwieraną klapę z efektownym przeszkleniem, za którą znajduje się jedna duża i pojemna półka, idealna np. do ekspozycji zastawy, ale nie tylko.

Witryna Latina 48 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
126 cm
Wysokość
134 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew .: płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
3
Ilość półek
7
Kolor
Dąb miodowy

Polecane produkty