Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA LUCAS 12 SZYNAKA MEBLE

Pojemna 2-drzwiowa witryna Lucas 12 marki Szynaka Meble; szer. 90 cm; wys. 193 cm; gł. 42 cm.

1 277,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Gustowna witryna Lucas 12 to mebel 2-drzwiowy, który będzie wyróżniać się w każdym pomieszczeniu. Sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich i industrialnych, ale dopasować go można także do innych aranżacji. Witryna wykonana jest z wysokiej jakości płyty meblowej w kolorze dąb artisan, z pięknie zaznaczonym rysunkiem drewna, ponadto jej elementy są w kolorze czarny mat. Witryna jest dwudrzwiowa i opiera się na wąskich, czarnych nogach. Część szersza posiada częściowo przeszklony front w ozdobnej ramie, część węższa posiada część frontu oraz bok w kolorze czarny mat. Wewnątrz znajduje się 8 pojemnych półek, w tym 3 szklane – zawartość części z nich widoczna jest przez efektowne przeszklenie.

Witryna Lucas 12 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
90 cm
Wysokość
193 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, szkło hartowane z malowaną ramką
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, stelaż metalowy czarny
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
8
Kolor
Dąb artisan z elementami czarny mat

Polecane produkty