Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA LUCAS 15 SZYNAKA MEBLE

Efektowna 2-drzwiowa witryna Lucas 15 marki Szynaka Meble; szer. 90 cm; wys. 130 cm; gł. 42 cm.

929,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka witryna Lucas 15 to ciekawa opcja do salonu czy jadalni urządzonych w stylu skandynawskim bądź industrialnym, ale nie tylko. Mebel wykonany jest z płyty meblowej wysokiej jakości i opiera się na cienkich, czarnych nogach. Dominuje tu kolor dąb artisan, który dopełniany jest elementami w kolorze czarny mat. Jest to praktyczna witryna 2-drzwiowa, wyraźnie podzielona na część szerszą i węższą. Szerszy front posiada ozdobne przeszklenie, natomiast front węższy i stykająca się z nim część ściany bocznej zaznaczone są kolorem czarny mat. Wewnątrz znajduje się 6 przydatnych półek, w tym jedna szklana. Część dwóch półek widoczna jest przez przeszklenie, natomiast reszta jest schowana.

Witryna Lucas 15 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
90 cm
Wysokość
130 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, szkło hartowane z malowaną ramką
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, stelaż metalowy czarny
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
6
Kolor
Dąb artisan z elementami czarny mat

Polecane produkty