Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ LUCAS 16 SZYNAKA MEBLE

Wyposażony w szufladę regał Lucas 16 marki Szynaka Meble; szer. 90 cm; wys. 193 cm; gł. 42 cm.

1 417,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancki regał Lucas 16 to mebel niezwykle nowoczesny o dość prostej formie, jednak zaskakujący swoim bardzo ciekawym zestawieniem kolorystycznym. Z pewnością należy on do mebli, które robią wrażenie na każdym, gdziekolwiek by się nie znalazły. Wszystkie półki tego regału są otwarte, ponadto na dole znajduje się dodatkowa zamykana szuflada, w której można bez problemu schować akcesoria, które nie mają być widoczne na co dzień. Mebel wykonany jest z bardzo wysokiej jakości płyty meblowej foliowanej w kolorze dąb artisan z kontrastującymi elementami czarny mat. Konstrukcja opiera się na cienkich, czarnych, metalowych stopkach, co dodaje jej smukłości oraz podkreśla jej wyjątkowy charakter.

Regał Lucas 16 Szynaka Meble

Regał Lucas 16 Szynaka Meble

Regał Lucas 16 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
90 cm
Wysokość
193 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, szkło hartowane z malowaną ramką
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, stelaż metalowy czarny
Ilość półek
4
Ilość szuflad
1
Kolor
Dąb artisan z elementami czarny mat

Polecane produkty