Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA MONTENEGRO 10 SZYNAKA MEBLE

Przeszklona witryna Montenegro 10 marki Szynaka Meble; szer. 58 cm; wys. 198 cm; gł. 42 cm.

2 541,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka witryna Montenegro 10 to mebel 1-drzwiowy lewy z ozdobnym przeszkleniem w metalowej ramie, który wniesie do pomieszczenia ciepłą atmosferę. Sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w jadalni i innych wnętrzach. Korpus mebla wykonany jest z płyty meblowej, natomiast jej front to lite drewno szczotkowane w kolorze dąb rustical, a także hartowane szkło bezbarwne. Uwagę przykuwają tu bez wątpienia również ozdobne elementy ze stali szczotkowanej, a także pięknie zaznaczony rysunek drewna. Wewnątrz witryny znajduje się aż 5 bardzo praktycznych półek, z czego 2 są przeszklone. Przestrzeń ekspozycyjną tworzą 3 poziomy, a pozostałe 3 poziomy pozwalają ukryć dodatkowe wyposażenie.

Witryna Montenegro 10 Szynaka Meble

Witryna Montenegro 10 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
58 cm
Wysokość
198 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Drewno lite szczotkowane, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Płyta meblowa fornirowana; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
5
Kolor
Dąb rustical z elementami stali szczotkowanej

Polecane produkty