Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA MONTENEGRO 15 SZYNAKA MEBLE

Pojemna 2-drzwiowa witryna Montenegro 15 marki Szynaka Meble; szer. 82 cm; wys. 125 cm; gł. 42 cm.

2 065,50 zł
2 430,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 430,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Stylowa witryna Montenegro 15 to perfekcyjne połącznie ciepłej kolorystyki olejowanego dębu rustical z widocznym rysunkiem drewna z ozdobnym przeszkleniem oraz wstawkami ze szczotkowanej stali. Całość prezentuje się niebanalnie, ponadto jest to mebel bardzo solidny, co zawdzięcza wykonaniu z płyty meblowej fornirowanej oraz litego drewna. Witryna jest dwudrzwiowa. Jedna część posiada ozdobne przeszklenie w metalowej ramie, druga natomiast jest w całości zabudowana. Wewnątrz znajduje się 6 praktycznych półek, w tym 3 wykonane ze szkła, które widoczne są przez przeszklony front. Połączenie subtelnej strefy ekspozycyjnej z praktyczną częścią schowaną jest bardzo udane i zwiększa funkcjonalność.

Witryna Montenegro 15 Szynaka Meble

Witryna Montenegro 15 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
82 cm
Wysokość
125 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Lite drewno szczotkowane
Materiał
Szkło
Materiał
Płyta meblowa fornirowana
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
6
Kolor
Dąb rustical

Polecane produkty