Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA MOSAIC 10 SZYNAKA MEBLE

Elegancka 1-drzwiowa witryna Mosaic 10 marki Szynaka Meble; szer. 67 cm; wys. 196 cm; gł. 42 cm.

3 250,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka witryna Mosaic 10 bez problemu odnajdzie się we wnętrzach urządzonych z klasą i smakiem. Mebel ten pasować będzie zarówno do salonu, jak i do jadalni oraz innych pomieszczeń. Jest to witryna jednodrzwiowa lewa, która zwraca na siebie uwagę między innymi dzięki gustownym przeszkleniom drzwi i ściany bocznej. Nowoczesna stylistyka tego mebla doskonale komponuje się z kolorystyką olejowanego dębu miodowego, a całość uzupełniają gustowne detale w kolorze czarny mat. Wewnątrz znajdują się praktyczne półki, w tym 2 wykonane ze szkła w strefie ekspozycyjnej. Należy również zwrócić uwagę na bardzo efektowne zdobienia wewnętrznej części ściany witryny, co widoczne jest przez przeszklenia.

Witryna Mosaic 10 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
67 cm
Wysokość
196 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
1
Kolor
Dąb miodowy z elementami czarny mat

Polecane produkty