Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA MOSAIC 11 SZYNAKA MEBLE

Przeszklona witryna Mosaic 11 marki Szynaka Meble; szer. 67 cm; wys. 196 cm; gł. 42 cm.

2 762,50 zł
3 250,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 250,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Jednodrzwiowa prawa witryna Mosaic 11 będzie bardzo dobrą opcją m.in. do salonu i jadalni. Witryna wykonana jest solidnie z troską o detale, jednak zachwyca nie tylko wytrzymałością, ale również swoim designem. Olejowany dąb miodowy zestawiony z czarnymi detalami prezentuje się bardzo efektownie, a przeszklenia zastosowane na drzwiczkach i bocznej ścianie dają wyjątkowy efekt. Wewnętrzna ściana tej witryny posiada ponadto zdobienia w geometryczne wzory, które doskonale widoczne są przez szklane szyby, zwiększając atrakcyjność strefy ekspozycyjnej. To również mebel bardzo praktyczny – oprócz części widocznej przez przeszklenia (w tym 2 szklanych półek) ma także dwa pojemne poziomy schowane.

Witryna Mosaic 11 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
67 cm
Wysokość
196 cm
Głębokość
42 cm
Liczba drzwiczek
1

Polecane produkty