Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA PRATTO 11 SZYNAKA MEBLE

Jednodrzwiowa prawa witryna Pratto 11 marki Szynaka Meble; szer. 67 cm; wys. 198 cm; gł. 42 cm.

2 964,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Jednodrzwiowa prawa witryna Pratto 11 jest meblem bardzo solidnie wykonanym, który robi wrażanie, gdziekolwiek by się nie znalazł. Witryna wykonana jest w kolorze dąb rustical, posiada bardzo ciekawe przeszklenie na części drzwiczek, a wszystko to dopełniają czarne detale, w tym ramka aluminiowa wokół przeszklenia, uchwyt aluminiowy oraz nogi w kształcie płozów. Za drzwiczkami znajduje się aż 8 półek, które pomieszczą wiele elementów wyposażenia. Warto zaznaczyć, że 3 półki są szklane, a ich zawartość będzie widoczna przez przeszklenie na drzwiczkach. Jest to zatem mebel, który pozwala zarówno na ekspozycję wyposażenia, jak i na ukrycie w porządku akcesoriów, których pokazywać nie chcemy.

Witryna Pratto 11 Szynaka Meble

Witryna Pratto 11 Szynaka Meble

Witryna Pratto 11 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
67 cm
Wysokość
198 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno głęboko szczotkowane, szkło hartowane
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
8
Kolor
Dąb rustical- lakier z elementami czarny mat

Polecane produkty