Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA PRATTO 12 SZYNAKA MEBLE

Przeszklona 2-drzwiowa witryna Pratto 12 marki Szynaka Meble; szer. 96 cm; wys. 198 cm; gł. 42 cm.

4 069,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa witryna Pratto 12 to praktyczny mebel, który przydatny będzie w każdym salonie czy jadalni. Jego prosta bryła nabiera charakteru dzięki czarnym nogom w kształcie płozów. Efektownie prezentują się ponadto czarne uchwyty aluminiowe, a także częściowe przeszklenie drzwiczek w czarnej ramie z aluminium. Wszystko to kontrastuje z kolorem dąb rustical i widocznym rysunkiem drewna, co daje niesamowity efekt wizualny. Witryna jest również bardzo pojemna. W środku czeka aż 8 półek, w tym 3 półki szklane, które zlokalizowane są bezpośrednio za przeszkleniem. Pozwala to na częściową ekspozycję wyposażenia i daje jednocześnie możliwość ukrycia rzeczy, które nie muszą znajdować się na widoku.

Witryna Pratto 12 Szynaka Meble

Witryna Pratto 12 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
96 cm
Wysokość
198 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Szkło
Materiał
Lite drewno szczotkowane
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
8
Kolor
Dąb rustical
Kolor
Czarny

Polecane produkty