Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELLE 10 SZYNAKA MEBLE

Jednodrzwiowa lewa witryna Velle 10 marki Szynaka Meble; szer. 65 cm; wys. 202 cm; gł. 42 cm.

3 371,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Niepowtarzalna witryna Velle 10 zachwyca nie tylko swoją solidnością i wytrzymałością, ale również urokiem drewna oraz jego doskonale widocznym rysunkiem. Jest to mebel jednodrzwiowy lewy, którego korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty meblowej, a front z litego drewna dębowego szczotkowanego. Ciepła kolorystyka olejowanego dębu miodowego sprawia, że konstrukcja prezentuje się okazale i wprowadza przyjazną oraz przytulną atmosferę do każdego pomieszczenia, gdzie się znajdzie. Witryna posiada częściowo przeszklone drzwiczki, za którymi znajduje się 6 półek, w tym 4 szklane. Metalowy uchwyt drzwi i rama wokół przeszklenia sprawiają, że całość jest niebanalna i ciekawa stylistycznie.

Witryna Velle 10 Szynaka Meble

Witryna Velle 10 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
65 cm
Wysokość
202 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, okleina naturalna (fornir) element pnia promieniowy, szkło hartowane - bezbarwne.
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
6

Polecane produkty