Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELLE 11 SZYNAKA MEBLE

Jednodrzwiowa prawa witryna Velle 11 marki Szynaka Meble; szer. 65 cm; wys. 202 cm; gł. 42 cm.

3 371,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Jednodrzwiowa prawa witryna Velle 11 to propozycja dla osób wymagających, które cenią połączenie walorów użytkowych, wizualnych i wytrzymałości. Mebel ma dość prostą bryłę i masywną konstrukcję, jednak prezentuje się bardzo gustownie. Korpus tej witryny wykonany jest z solidnej płyty meblowej, natomiast jej front to lite drewno dębowe szczotkowane. Witryna ma kolor olejowanego dębu miodowego, co sprawia, że wprowadza do pomieszczenia ciepłą i przytulną atmosferę. Drzwiczki witryny są częściowo przeszklone, a przeszklenie to zabezpieczone jest metalową ramą. Również uchwyt drzwiczek jest metalowy, więc całość ze sobą współgra. Za drzwiczkami znajduje się 6 półek – 4 środkowe są szklane.

Witryna Velle 11 Szynaka Meble

Witryna Velle 11 Szynaka Meble

Witryna Velle 11 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
65 cm
Wysokość
202 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, okleina naturalna (fornir) element pnia promieniowy, szkło hartowane - bezbarwne.
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
6
Kolor
Dąb miodowy olejowany, front szczotkowany

Polecane produkty