Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA DESJO 02 SZYNAKA MEBLE

Pojemna 2-drzwiowa witryna Desjo 02 marki Szynaka Meble; szer. 118 cm; wys. 193 cm; gł. 42 cm.

1 243,55 zł
1 463,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 463,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa witryna Desjo 02 sprawdzi się w jadalni i salonie, ale można wykorzystać ją także w innych wnętrzach. Uniwersalna kolorystyka i nienachalne zdobienia sprawiają, że wpisze się w różnego rodzaju wnętrza. Witryna nie posiada tradycyjnych uchwytów, tylko wgłębienia, które pełnią ich funkcję. Kolor witryny to dąb san remo, a ozdobne przeszklenia części drzwiczek dodają jej elegancji i stylu. Półki za przeszkleniami wykonane są ze szkła, natomiast półki za częścią nieprzeszkloną są drewniane. Wewnątrz znajduje się dużo miejsca do przechowywania zastawy lub innych elementów wyposażenia – w tym zarówno tych rzeczy, które aż proszą się o ekspozycję, jak i tych, które wolimy schować.

Witryna Desjo 02 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
118 cm
Wysokość
193 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Materiał
Szkło
Materiał
Płyta MDF
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
12
Kolor
Dąb sanremo 3D

Polecane produkty