Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA DESJO 03 SZYNAKA MEBLE

Niska przeszklona witryna Desjo 03 marki Szynaka Meble; szer. 118 cm; wys. 148 cm; gł. 42 cm.

1 219,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Niska witryna Desjo 03 to mebel dwudrzwiowy z efektownymi przeszkleniami, który wyróżnia się dużą praktycznością, solidnością wykonania i estetycznym designem. Witryna w kolorze dębu san remo pasować będzie do różnego rodzaju aranżacji wnętrz, a zestawiona z odpowiednimi dodatkami może zupełnie zmienić charakter pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalnego klimatu. Witryna posiada ciekawe wgłębienia zamiast uchwytów, a jej dość masywna bryła opiera się na stopkach, które dodają całej konstrukcji lekkości. Wewnątrz jest bardzo dużo miejsca do przechowywania wyposażenia – część można łatwo wyeksponować za przeszkleniami na szklanych półkach, część można schować, by łatwiej zachować porządek.

Witryna Desjo 03 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
118 cm
Wysokość
148 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Listwa ozdobna wykonana z płyty meblowej MDF, płyta meblowa foiowana w dekorze drewnopodobnym, szkło hartowane - antisol brązowy
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
10
Kolor
Dąb sanremo 3D / brąz uni

Polecane produkty