Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA COUNTRY 12 SZYNAKA MEBLE

Stylowa 4-drzwiowa witryna Country 12 marki Szynaka Meble; szer. 104 cm; wys. 204 cm; gł. 45 cm.

1 924,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Gustowna witryna Country 12 to bardzo udane połączenie jasnego koloru sosny andersen i dębu stirling, które zostało wzbogacone o atrakcyjnie prezentujące się metalowe uchwyty. Witryna będzie bardzo dobrym rozwiązaniem do jadalni lub salonu urządzonego w stylu prowansalskim oraz klasycznym. Jej ciepły design i jasna kolorystyka wniosą do pomieszczenia nutę wiejskiej sielskości oraz przyjemną atmosferę. Mebel jest 4-drzwiowy i posiada efektowne przeszklenia z hartowanego szkła, pozwalające na częściową ekspozycję wyposażenia w górnej części komody. Dolna część jest natomiast zakryta zabudowanymi drzwiczkami, co ułatwia zachowanie porządku. Liczne półki wewnątrz pomieszczą wiele rzeczy.

Witryna Country 12 Szynaka Meble

Witryna Country 12 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
104 cm
Wysokość
204 cm
Głębokość
45 cm
Fronty
Płyta meblowa MDF opłaszczowana folią PVC w dekorze drewnopodobnym 3D, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
10
Kolor
Dąb stirling / sosna andersen

Polecane produkty