Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA DOVER 13 SZYNAKA MEBLE

Przeszklona jednodrzwiowa witryna Dover 13 marki Szynaka Meble; szer. 52 cm; wys. 130 cm; gł. 36 cm.

598,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Jednodrzwiowa witryna Dover 13 w pięknym kolorze wiśni primavera wpisze się w gusta miłośników klasycznej elegancji i prostej bryły o dużej funkcjonalności. Komoda posiada efektowne przeszklenie na froncie drzwi – za nim znajduje się szklana półka, więc będzie to idealny mebel do ekspozycji ozdób, pamiątek czy wręcz atrakcyjnej zastawy. Poniżej znajdują się ponadto dwie szuflady, które również pomieszczą wiele elementów wyposażenia. Witryna posiada lekko zaokrąglone fronty, co jest cechą charakterystyczną mebli z kolekcji Dover, ponadto uwagę przyciągają również jej atrakcyjne, lekko zaokrąglone uchwyty w kolorze srebrnym, które delikatnie kontrastują z luksusowym kolorem wiśni primavera.

Witryna Dover 13 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
52 cm
Wysokość
130 cm
Głębokość
36 cm
Liczba drzwiczek
1
Liczba półek
2
Liczba szuflad
2

Polecane produkty