Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA DOVER 18 SZYNAKA MEBLE

Wysoka 2-drzwiowa witryna Dover 18 marki Szynaka Meble; szer. 52 cm; wys. 194 cm; gł. 36 cm.

715,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa witryna Dover 18 dzięki możliwości obustronnego montażu zawiasów może być zarówno lewa, jak i prawa, zależnie od potrzeb i dostępności miejsca. Jest to witryna podzielona na cześć do ekspozycji oraz część ukrytą. Część ekspozycyjna podzielona jest na trzy poziomy i znajduje się na górze, za przeszklonym frontem. Część ukryta to natomiast kolejne dwa poziomy na dole, za drewnianym frontem. Całość jest nie tylko pojemna i funkcjonalna, ale również bardzo stylowa. Na uwagę zasługuje atrakcyjny kolor tego mebla, czyli wiśnia primavera, charakterystyczna dla mebli z kolekcji Dover. Charakteru prostej i klasycznej bryle dodają natomiast delikatne zaokrąglenia frontów, a także uchwyty.

Witryna Dover 18 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
52 cm
Wysokość
194 cm
Głębokość
36 cm
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
5

Polecane produkty