Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA PORTI 11 SZYNAKA MEBLE DĄB ANTYCZNY

Prawa witryna Porti 11 marki Szynaka Meble w kolorze dębu antycznego; szer. 66 cm; wys. 198 cm; gł. 42 cm.

2 292,45 zł
2 697,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 697,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Prawa witryna Porti 11 Dąb antyczny będzie bardzo dobrze pasować do salonu lub jadalni – w tym zarówno tych zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Jest to witryna dwudrzwiowa, która posiada atrakcyjne częściowe przeszklenie jednego frontu, które tworzy klimatyczną strefę ekspozycyjną, obejmującą fragmenty trzech półek, w tym dwóch szklanych. Pozostała część witryny to półki schowane, ułatwiające przechowywanie wyposażenia w ładzie. Uwagę przyciąga tu zestawienie kolorystyczne – dąb antyczny zestawiono tu z intensywną czernią wstawek ze szkła hartowanego i czarnym cokołem, pięknym ryflowaniem, a także z metalowym uchwytem w kolorze szampańskim oraz aluminiową ramą przeszklenia.

Witryna Porti 11 Szynaka Meble dąb antyczny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
66 cm
Wysokość
198 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Materiał
Szkło
Materiał
Lite drewno
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
6

Polecane produkty