Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA PORTI 12 SZYNAKA MEBLE DĄB ANTYCZNY

Dwudrzwiowa lewa witryna Porti 12 marki Szynaka Meble w kolorze dębu antycznego; szer. 95 cm; wys. 198 cm; gł. 42 cm.

3 541,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Szeroka lewa witryna Porti 12 Dąb antyczny to mebel, który bez problemu wpisze się zarówno w aranżacje klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Jest to witryna dwudrzwiowa bardzo pojemna – posiada aż 11 niesymetrycznie rozmieszczonych półek, z czego 3 (w tym 2 szklane) znajdują się w strefie ekspozycyjnej za częściowym przeszkleniem frontu. Na uwagę zasługuje również bardzo ciekawe zestawienie kolorystyczne tej witryny i jej atrakcyjne zdobienia. Ciepły kolor dębu antycznego zestawiono tutaj z czarnym cokołem oraz czarnymi wstawkami ze szkła hartowanego, a całość dopełniono przez ozdobne ryflowanie. Uwagę przykuwa także aluminiowa rama przeszklenia i metalowy uchwyt w kolorze szampańskim.

Witryna Porti 12 Szynaka Meble dąb antyczny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
95 cm
Wysokość
198 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno, szkło hartowane - czarny połysk
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
11
Kolor
Dąb antyczny

Polecane produkty