Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELVET 11 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Przeszklona prawa witryna Velvet 11 marki Szynaka Meble; szer. 75 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

2 425,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Prawa dwudrzwiowa witryna Velvet 11 Dąb czarny przypadnie do gustu miłośnikom mebli eleganckich i nietuzinkowych. Witryna jest solidna i podzielona została na dwie części, które rozdzielone są poziomą wstawką dekoracyjną, która wykonana jest z litego drewna szropowanego. Wstawka ta jest podświetlona, co dodatkowo podkreśla jej piękny rysunek drewna i wyjątkową strukturę. Górna część witryny to drzwiczki z efektownym przeszkleniem – za nimi znajdują się 4 poziomy (w tym 3 półki szklane) ekspozycyjne. Dolna część witryny to natomiast drzwiczki pełne, skrywające kolejne dwa poziomy. Atrakcyjny kolor dębu czarnego podkreślają metalowe uchwyty oraz zabezpieczająca przeszklenie metalowa ramka.

Witryna Velvet 11 Szynaka Meble dąb czarny

Witryna Velvet 11 Szynaka Meble dąb czarny

Witryna Velvet 11 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
75 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe z elementami szropowanymi (dąb lity łupany i szczotkowany), szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
6
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty