Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELVET 12 SZYNAKA MEBLE DĄB RUSTICAL

Czterodrzwiowa witryna Velvet 12 marki Szynaka Meble w kolorze dąb rustical; szer. 110 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

3 592,95 zł
4 227,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 227,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Czterodrzwiowa witryna Velvet 12 w kolorze dębu rustical wniesie do pomieszczenia przytulną atmosferę, a jednoczenie pozwoli na przechowywanie i ekspozycję wielu elementów wyposażenia domowników. Witryna podzielona jest na cztery części – jedne z drzwiczek są przeszklone i to za nimi znajduje się miejsce do ekspozycji na 4 poziomach (3 półkach szklanych), natomiast pozostałe 3 drzwiczki są pełne i skrywają wiele dodatkowych poziomów na wyposażenie (2 szersze oraz 5 węższych). Nie da się nie zauważyć metalowych detali i poziomej wstawki dekoracyjnej tej witryny. Wstawka ta wykonana jest z litego drewna szropowanego, a jej piękny rysunek drewna podkreślono poprzez efektowne podświetlenie.

Witryna Velvet 12 Szynaka Meble dąb rustical


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Drewno lite dębowe
Materiał
Szkło
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Liczba drzwiczek
4
Liczba półek
11
Kolor
Dąb rustical

Polecane produkty