Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELVET 12 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Funkcjonalna witryna Velvet 12 marki Szynaka Meble w kolorze czarnego dębu; szer. 110 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

4 227,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Czterodrzwiowa witryna Velvet 12 w kolorze dębu czarnego to mebel, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Witryna stanie się nie tylko atrakcyjną ozdobą wnętrza, ale również zapewni wiele miejsca do przechowywania wyposażenia i jego ekspozycji. Witryna posiada 4 drzwi – jedne z nich są przeszklone, tworząc strefę ekspozycyjną obejmującą 4 poziomy (w tym 3 szklane półki). Pozostałe drzwi są pełne i umożliwiają przechowywanie rzeczy na kolejnych 7 poziomach (2 szerszych i 5 węższych). Uwagę przyciąga, charakterystyczna dla linii Velvet, pozioma wstawka z litego drewna szropowanego, która została dodatkowo podświetlona. Całość uzupełniają metalowe uchwyty i rama przeszklenia.

Witryna Velvet 12 Szynaka Meble dąb czarny

Witryna Velvet 12 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe z elementami szropowanymi (dąb lity łupany i szczotkowany), szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
4
Ilość półek
11
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty