Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELVET 16 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Funkcjonalna witryna Velvet 16 marki Szynaka Meble w kolorze czarnego dębu; szer. 129 cm; wys. 200 cm; gł. 91 cm.

4 883,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka witryna Velvet 16 Dąb czarny jest meblem narożnym, który pasować będzie zarówno do salonu, jak i do wielu innych pomieszczeń, w tym m.in. sypialni i jadalni. Witryna jest dwudrzwiowa i posiada bardzo funkcjonalny barek obrotowy. W górnej części witryna posiada drzwiczki z atrakcyjnym przeszkleniem, tworzącym przyciągającą uwagę strefę ekspozycyjną, natomiast drzwiczki dolne są pełne. Kolor dębu czarnego prezentuje się bardzo stylowo, ponadto zestawiono go z metalowymi detalami takimi jak metalowe uchwyty i rama przeszklenia. Charakteru całości dodaje pozioma wstawka dekoracyjna między drzwiczkami. Wykonana jest ona z litego drewna szropowanego i została dodatkowo podświetlona.

Witryna Velvet 16 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
129 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
91 cm
Fronty
Lite drewno dębowe z elementami szropowanymi (dąb lity łupany i szczotkowany), szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty