Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELVET 15 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Elegancka witryna Velvet 15 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 110 cm; wys. 150 cm; gł. 42 cm.

3 488,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Czterodrzwiowa witryna Velvet 15 Dąb czarny to połączenie atrakcyjnego designu, elegancji, funkcjonalności i solidności. Mebel będzie bardzo dobrze pasować do salonu, ale wykorzystać można go z powodzeniem także w sypialni czy jadalni. Podzielony jest na 4 części – 1 drzwi posiadają przeszklenie, tworząc ekspozycję na dwóch poziomach (1 szklana półka), a kolejne 3 drzwiczki tej komody są pełne, co pozwala na przechowywanie wyposażenia, które nie musi być na co dzień pokazywane. Na uwagę zasługuje również wygląd witryny. Elegancki kolor czarnego dębu doskonale współgra z metalowymi uchwytami i ozdobną ramą przeszklenia, a charakteru całej konstrukcji dodaje wstawka z drewna szropowanego.

Witryna Velvet 15 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
150 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe z elementami szropowanymi (dąb lity łupany i szczotkowany), szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
4
Ilość półek
8
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty