Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA TES TS-4 BOG-FRAN LEWA

Lewa witryna TES TS-4 marki BOG-FRAN dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych; szer. 59 cm; wys. 191 cm; gł. 40 cm.

1 169,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Witryna TS-4 to jeden z segmentu systemu TES firmy BOG-FRAN. Wspólnie z innymi meblami z kolekcji pozwala tworzyć ciekawe aranżacje w salonie. Może być zestawiona z bliźniaczą prawostronną witryną TS-5. Mebel jest wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej i dostępny w kolorze orzech lub wiąz mat. W jego górnej przeszklonej części umieszczone są podświetlane szklane półki, zaś w dolnej zabudowanej znajduje się szuflada i szafka. Dzięki takiej konstrukcji zyskujemy możliwość wyeksponowania ozdobnych przedmiotów i schowania innych. Mebel cechuje prostota z jednej, a oryginalność z drugiej strony. Już sam w sobie będzie ozdobą pomieszczenia.

Witryna TES TS-4 Bog-fran

Witryna TES TS-4 Bog-fran

Witryna TES TS-4 Bog-fran

Witryna TES TS-4 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
59 cm
Wysokość
191 cm
Głębokość
40 cm
Fronty
Płyta MDF oklejona folią PCV
Korpus
Płyta wiórowa laminowana
Ilość drzwiczek
2
Ilość szuflad
1
Kolor
Orzech lub wiąz mat

Polecane produkty