Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA OHRID TYP 6 VIVO

Wysoka witryna Ohrid Typ 06 marki VIVO; szer. 68 cm; wys. 199,5 cm; gł. 45 cm.

3 621,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Witryna Ohrid Typ 06 cechuje się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem. Jej podświetlane wnętrze dodaje pomieszczeniu ekskluzywności i modernistycznych akcentów. Prostopadłościenna bryła świetnie sprawdzi się nie tylko w salonie czy pokoju dziennym, może ona również pełnić funkcję szafki garderobiano-dekoracyjnej w pomieszczeniu sypialnianym. Dodatkowo białe fronty wykończone na wysoki połysk, zwracają dużą uwagę i pozwalają na umieszczenie mebla w luksusowych wnętrzach. Stylowe nóżki, na których stoi korpus, solidnie podtrzymują jego podstawę, ułatwiając przesuwanie witryny podczas zmiany koncepcji układu wszystkich mebli w pomieszczeniu.

Szafa Ohrid Typ 06 marki VIVO


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
68 cm
Wysokość
199,5 cm
Głębokość
45 cm
Materiał
Płyta meblowa MDF / szkło hartowane
Ilość drzwiczek
3

Polecane produkty