Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Witryna 2343 Wzgórze Solidwood

WITRYNA 2223 WZGÓRZE SOLIDWOOD

Meble wykonane z drewna dębowego; szer. 108 cm; wys. 200 cm; gł. 40 cm.

4 510,00 zł
Ilość
Dostępny do 4 tygodni

Witryna 2223 z kolekcji Wzgórze może stać się punktem centralnym eleganckiego pomieszczenia. To mebel, który odnajdzie się w każdym wystroju, w tym zwłaszcza w stylu rustykalnym i loftowym. Witryna posiada efektowne przeszklenia i szklane półki, a także drzwi z czarnymi uchwytami i funkcją spowolnienia domyku. Charakteru dodają jej metalowe nogi płozowe. Materiał wykorzystany na korpus i blat witryny to naturalny fornir dębowy, a fronty tego mebla wykonano z litego drewna dębowego. Witryna wyróżnia się nie tylko designem, ale również wytrzymałością, co jest zasługą olejowania i woskowania.

Aranzacja Wzgórze Solidwood

Witryna 2343 Wzgórze Solidwood


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
108 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Drewno
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty