Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA MOET 12 SZYNAKA MEBLE

Pojemna dwudrzwiowa witryna Moet 12 marki Szynaka Meble z przeszklonym frontem; szer. 90 cm; wys. 204 cm; gł. 42 cm.

1 535,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Witryna MOET 12 to mebel o ciekawym układzie. Posiada dwuskrzydłowy front. Lewe wąskie skrzydło jest całkowicie zabudowane i zamyka część wyposażoną w pięć półek wewnętrznych, które tworzą sześć poziomów do przechowywania. Prawe skrzydło jest połowicznie przeszklone, a za nim znajdują się dwie półki zrobione z płyty i dwie wykonane ze szkła. Ta część mebla jest nie tylko miejscem przechowywania, ale pozwala również na ekspozycję dekoracyjnych przedmiotów. Witryna wykonana jest z płyty pokrytej folią w trzech kolorach: orzech amerykański jackson, biały mat i grafitowy mat. Posiada niewielkie nóżki i ozdobny uchwyt. Z pozostałymi meblami z kolekcji pozwoli stworzyć niebanalną aranżację salonu.

Witryna Moet 12 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
90 cm
Wysokość
204 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Płyta meblowa MDF
Korpus
Płyta meblowa foliowana
Kolor
Grafitowy mat
Kolor
Orzech amerykański jackson
Kolor
Biały mat

Polecane produkty