Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZEZLONG CHICAGO WERSAL

Stylowy Szezlong Chicago marki Wersal; szer. 75 cm; wys. 90 cm; gł. 180 cm.

1 019,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Komfortowy szezlong Chicago Wersal to mebel ekskluzywny i bardzo komfortowy, który stworzony został dla użytkowników wymagających. Pasować będzie on do eleganckiego salonu, biura lub innego nowoczesnego wnętrza, gdzie stanie się nie tylko elementem użytkowym, ale również prawdziwą ozdobą. Na uwagę zasługuje jego doskonałe wykonanie z dbałością o detale. Miękkie siedzisko i wygodne oparcie zostały odpowiednio wyprofilowane, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Konstrukcja mebla wykonana została na bazie systemu sprężyn falistych, ponadto na uwagę zasługują atrakcyjne przeszycia poziome na całej długości mebla. Szezlong Chicago opiera się na bardzo ciekawie zaprojektowanej podstawie w formie dwóch podłużnych walców, odróżniających się kolorem. Dla jeszcze większego komfortu szezlong Chicago zawiera specjalną poduszkę walcowatą, która podpierać będzie lędźwia, zapewniając wygodny wypoczynek. Ergonomiczne podparcie i luksusowy design sprawiają, że szezlong Chicago z pewnością znajdzie swoich miłośników.

Szezlong Chicago Wersal

Szezlong Chicago Wersal

Szezlong Chicago Wersal

Szezlong Chicago Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
75 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
180 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty