Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL REBECA COMFORTEO

Solidny fotel Rebeca Comforteo z szerokim siedziskiem i wygodnym oparciem; szer. 83 cm; wys. 93 cm; gł. 102 cm.

1 364,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Solidny fotel Rebeca Comforteo posiada opływowe kształty, szerokie siedzisko i bardzo dobrze podtrzymujące plecy oparcie. Konstrukcja fotela jest masywna i opiera się na niewielki nóżkach. Wykonana została z wysokiej jakości komponentów, dlatego wyróżnia się również dużą wytrzymałością i trwałością. Mebel posiada dość szerokie, wygodne podłokietniki o subtelnie zaokrąglonych kantach, które stanowią wygodne podparcie dla rąk osoby wypoczywającej na fotelu. Produkt jest częścią serii Rebeca i może stanowić element zestawu z pasującą stylistycznie kanapą, jednak również jako samodzielny mebel sprawdzi się doskonale. Kolor tapicerki, jaką będzie posiadał fotel Rebeca Comforteo, dostosować można do własnych potrzeb, czy też posiadanego wystroju. Dostępnych jest aż 5 grup tkanin, spośród których można dokonać wyboru. Zarówno siedzisko, jak i oparcie tego fotela posiadają wypełnienie wykonane z komfortowej w użytkowaniu pianki, dzięki czemu korzystanie z mebla sprzyja wygodnemu relaksowi.

Fotel Rebeca Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
83 cm
Wysokość
93 cm
Głębokość
102 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + bonellowe

Polecane produkty