Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZEZLONG LAGUNA WERSAL

Wygodny szezlong Laguna marki Wersal; szer. 76 cm; wys. 83 cm; gł. 170 cm.

959,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Efektowny szezlong Laguna od Wersal to nowoczesne wydanie klasycznego mebla, które robi wrażenie i zachęca do chwili relaksu. Jest to mebel o opływowym kształcie i ergonomicznej konstrukcji, który zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa i jednocześnie jest bardzo wygodny, więc będzie idealny do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Na uwagę zasługuje efektowne pikowanie na całej długości tego wyjątkowego mebla, które prezentuje się elegancko i bardzo gustownie. Trzeba dodać, że szezlong Laguna został wykonany na bazie systemu sprężyn falistych, dzięki czemu wyróżnia się dużą wytrzymałością i nie odkształca się pod wpływem ciężaru. Na uwagę zasługuje możliwość personalizacji tego mebla – użytkownik może dobrać rodzaj i kolor obicia zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami, co sprawia, że ten szezlong pasować będzie niemalże do każdego wystroju wnętrza. Trzeba zaznaczyć, że szezlong Laguna ten nie tylko bardzo dobrze wpisze się w wybraną aranżację, ale też stanie się jej atrakcyjnym uzupełnieniem.

Szezlong Laguna Wersal

Szezlong Laguna Wersal

Szezlong Laguna Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
76 cm
Wysokość
83 cm
Głębokość
170 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty